UBEZPIECZENIA DLA STUDENTÓW

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą

Ubezpieczenia to powszechnie stosowane rozwiązanie w ramach zabezpieczenia swojego życia. Każdy student ma możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, które pozwala zadbać o własne zdrowie na przykład w wyniku nieszczęśliwego wypadku, pokrywając koszty leczenia. Obecnie na studiach istnieje wiele możliwości, gdzie zakres ochrony ubezpieczeniowej jest niezwykle szeroki. Tym samym ubezpieczenie nnw studenta to opcja, która charakteryzuje się ochroną ubezpieczeniową o wiele szerszą niż inne możliwości. Dlatego też współcześnie zdecydowana większość studentów posiada polisy nnw, które zapewniają bardzo szeroki wachlarz ochronny odnośnie różnych następstw nieszczęśliwych wypadków, a do tego kosztują stosunkowo niewiele. Śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku to zawsze ogromna tragedia, niemniej zawsze należy skorzystać z dobrze dobranej oferty ubezpieczeń nnw dla studenta.

Ubezpieczenia dla studentów.

Skorzystaj z ochrony ubezpieczeniowej – ubezpieczenie zdrowotne dla studentów w i poza szkołą

Ubezpieczenie nnw dla studenta to obecnie wiele wariantów, które pozwalają kupić polisę nnw, jaka będzie dostosowana do potrzeb i wymagań konkretnej osoby. Niemniej należy pamiętać, że decydując się na ubezpieczenie grupowe, które jako jedno ze standardowych oferowane jest przez uczelnie, to nie obejmie ono wielu ważnych elementów ochronnych, m.in. ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania w ramach odbudowy stomatologicznej zębów stałych i uzupełnienia środków pomocniczych czy wypadku komunikacyjnego, a tym samym nie zwróci kosztów leczenia.

Nasze towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje szeroki zakres świadczeń, także dla członków rodziny. Zgodnie z wybranym wariantem ochrony, klient sam decyduje, jaka ma być wysokość sumy ubezpieczenia, a wysokość składki zawsze jest taka sama. Każdy nieszczęśliwy wypadek czy to w szkole, czy poza nią traktujemy na równi. Dlatego wybierając szeroki zakres ochronny student będzie ubezpieczony zarówno od wypadku komunikacyjnego czy odbudowy zębów stałych.

Ubezpieczenie nnw dla studentów cena

Wprawdzie wypadek na uczelni to dość rzadkie zdarzenie, ale przecież życie studenta nie ogranicza się jedynie do wykładów i nauki. To często bardzo intensywny okres, w którym poza nauką na uczelni dużo się podróżuje, aktywnie spędza czas czy spotyka z przyjaciółmi. Dlatego dodatkowe zabezpieczenie daje szeroką ochronę przy nieszczęśliwym wypadku w ramach ubezpieczenia nnw dla studenta.

Większość umów ubezpieczeniowych chroni ubezpieczonych od poważnych urazów, jakie powstały w następstwie nieszczęśliwego wypadku. W ramach naszego pakietu odpowiednie umowy ubezpieczenia skupiają się przede wszystkim na następstwie nieszczęśliwego wypadku czy też szkód, jakie powstały w wyniku choroby. W ramach kosztów do dyspozycji macie Państwo wiele wariantów od 47,7 zł do 162 zł rocznie. Wybierając szeroki wariant ubezpieczenia nnw studenta będzie on miał zastosowanie także w życiu prywatnym.

Ubezpieczenia nnw dla studentów cena.

Ochrona ubezpieczeniowa w razie poważnego zachorowania

Nasza ochrona ubezpieczeniowa w ramach poważnego zachorowania obejmuje zarówno transport medyczny oraz odszkodowanie za każdy dzień pobytu w szpitalu. Niemniej należy pamiętać, że ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania jeżeli wypadek i uszczerbek na zdrowiu powstał pod wpływem środków odurzających. Korzystając z naszej ochrony ubezpieczeniowej, każdy student w momencie poważnego zachorowania może liczyć na to, że koszty leczenia zostaną w całości pokryte. Z kolei wykupując polisę nnw wysokość odszkodowania za pobyt w szpitalu lub trwały uszczerbek na zdrowiu wysokość odszkodowania wypłacona będzie zgodnie z wybranym wariantem.

Skorzystaj z naszego ubezpieczenia zdrowotnego

Ubezpieczenie zdrowotne jest potrzebne każdemu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w natłoku zajęć studenci nie mają czasu czekać w kolejkach do lekarzy. Dlatego oferujemy dodatkowe zabezpieczenie, jakim jest ubezpieczenie zdrowotne. Taka polisa daje dodatkowe możliwości otrzymania szybkich usług w placówkach medycznych. Bez czekania w kolejkach czy bez opłacania drogich badań. Koszty leczenia mogą być pokryte z polisy.

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne, jakie oferujemy dla studentów daje szereg zalet. Możemy powiedzieć, że zapewnia opiekę medyczną na wysokim poziomie i bez tracenia czasu na czekanie w kolejce do lekarza. Całodobowa ochrona zdrowia jest dla każdego ważna. Jeśli obawiasz się o koszt dodatkowej polisy, nie martw się. Dla naszych klientów, w tym studentów dopasowujemy polisy według indywidualnych możliwości i potrzeb. Już dzisiaj skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt

Pracujemy

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
8:00 – 17:00

SOBOTA
9:00 – 13:00

Nasza lokalizacja

ul. Prosta 40
21-500 Biała Podlaska

Zadzwoń do nas

tel. 83 342 36 58,
kom. 516 124 355

Napisz do nas

prosta40@prosta40.eu